Anasayfa   Kariyer   E-Katalog   Türkçe   English
ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER KALİTE SERTİFİKALAR FİYAT LİSTESİ İLETİŞİM
 
Kurumsal
2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan Hidropark; müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla birçok firmaya hizmet vermektedir. Alışılagelmiş satış stratejileri ve hidrolik uygulamalarının ötesinde gelişmiş entegre bir altyapıyı bünyesinde barındıran Hidropark siz müşterilerimizin, ürünlerinizin ve sistemlerinizin en iyi ürün deneyimi yaşamasını amaç edinmiştir.

Hidropark olarak size en iyi ürün deneyimini kazandırmanın yanında alanlarında sektör lideri olan birçok firmanın ürünlerini de siz kullanıcılarla buluşturmaktayız. Hidropark’ın temel ilkesi doğru ürün odaklı, güvenilir ticari ilişkiler kurmak, müşterilerimize ve onların hidrolik uygulamalarına kalitesi uluslararası sertifikalarla onaylanmış uluslararası kriterlere uygun imal edilmiş uzun ömürlü ürünler sunmaktır. Size vaat ettiğimiz en iyi ürün deneyimi Hidropark’ın olduğu kadar ürünlerini size sunduğumuz tüm tedarikçi firmalarımızın da temel prensibidir.

Hidropark olarak başta hidrolik hortumlar, hidrolik hortum rakorları, preslenmiş hidrolik hortum, pnömatik hortumlar çelik çekme borular, metrik-unf-bsp-orfs tip bağlantı elemanları, kelepçeler, hidrolik pompalar, selenoid ve bobinli yön valfleri, elle kumanda yön valfleri, basınç ölçme test hortumları, basınç ölçme saatleri, basınç ölçme priz rakorları ve bağlantı adaptörleri, quick kaplinler, küresel vanalar, hat tipi valfler, flanş kepleri, kaynaklı tip flanşlar ve hidrolik ünite malzemelerinin temini ve uygulaması konularında hizmet vermektedir.
 
2015 www.hidropark.com.tr. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır.
Facebook   Twitter   Youtube
Woolrich Parka Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Uomo Outlet Woolrich Outlet christian louboutin pas cher Louboutin Pas Cher nike free run Louboutin Pas Cher Woolrich Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Outlet Woolrich Outlet Online